23 000

Obsloužení klienti

9,5 mld. Kč

Celkový objem vyřízených hypoték v r. 2013

92

Obchodních míst po celé ČR

15

Léta zkušeností

 

Spotřební úvěry si berte s rozmyslem

půjčka

Půjčky jsou v dnešní době opravdu hojně rozšířenou záležitostí. Pokud o ní uvažujete také, je třeba s naprosto chladnou hlavou. Bezhotovostní půjčka totiž potřebuje promyslet – máte na to, abyste včas a v pořádku vše spláceli, a to včetně úroků? Podpoří Vás v tom případně rodina? Pokud si odpovíte dvakrát ano, není sjednání úvěru vůbec žádný problém. Existuje řada ochotných společností, která Vám s tím pomůže, jejich kontaktování je veskrze jednoduchou záležitostí.

Důkladně vše promyslete!

Dnes opravdu stačí mít jen připojení k internetu a mobilní telefon v ruce, pak se hned můžete pustit do jednání o půjčce, vyplníte totiž jen pár základních údajů do kontaktního formuláře a je to! A spolehnout se můžete i na skutečně dech beroucí rychlost, většinou je Vaše žádost zprostředkována už v desítkách minut, maximálně několika hodin. I v takzvaně online době věc celkem nevídaná.
Ovšem dobrý pozor dejte na to, kde si vlastně půjčujete. Stejně jako v případě mnoha jiných oblastí, i zde můžete věřit jen někomu. Lze dát na doporučení přátel a příbuzných, stejně tak se můžete spolehnout i na firmy, které už na tuzemském trhu nějakou dobu (ideálně pár let) už působí, jako například společnost Provident, a mají za sebou pozitivní reference. Opatrně pak přistupujte ke společnostem, které jsou na tuzemském trhu víceméně nováčky, mají podezřelé a zvláštní webové stránky nebo třeba slibují vlastně nemožné. Opřete se o stabilního partnera – stejně jako v životě se Vám tohle vyplatí.
Rychlá půjčka v dnešní době už není žádnou pohádkou. Není nutný ručitel, není třeba mít po ruce ani žádné doklady kromě dvou průkazů totožnosti – a pak už sjednání úvěru vůbec nic nebrání. Pokud jste si vše rozmysleli, není nic snazšího, než si půjčku sjednat opravdu snadno a rychle.

Úrokové sazby hypoték

fixace 1 rok 3 roky 5 let variabilní
 

1,59%

1,59%

1,59%

1,59%

Bezplatná schůzka

1000 znaků vlevo

Podporujeme

Chci poradit
1000 znaků vlevo